TwitterGoogle BookmarksPinterest

Barcelona

 

Francúzska noblesa a španielsky temperament sa snúbia v mestách s nádhernou architektúrou a bohatou históriou. Ich krása očarí každého cestovateľa.

Cena:  399 €

Program:

1. deň: Odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách a transfer na letisko. Popoludní príchod do hotela, ubytovanie. Následne začneme prehliadku Barcelony. Viac než trojmiliónová aglomerácia Španielska s bohatou históriou a množstvom historických a kultúrnych pamiatok. Presunieme sa na vrch Montjuic, kde sa pokocháme výhľadom na Barcelonu. Prezrieme si  Olympijský štadión - centrum olympijských hier z r. 1992 s chodníkom slávy. Presun do hotela, nocľah.

2. deň: Po raňajkách odchod na prehliadku symbolu Barcelony - Sagrada Família – novogotický chrám Svätej rodiny, ktorý je vrcholným dielom A. Gaudího. Navštívime  ďalšie významné diela od Gaudího: Casa Batlló (rozprávkovo koncipovaný dom so strechou pripomínajúcou chrbát obrovského jaštera ), Casa Milá (prezývaná la Pedrera). Prehliadka Barcelonskej  gotickej švrte Barri Gótic – kráľovský palác, námestie s katedrálou de Santa Eulália, ktorá dominuje tejto časti mesta. Presunieme sa na prehliadku námestí Plaça d´Espanya s najkrajšou barcelonskou fontánou a Plaça d´Catalunya, osobné voľno v bývalej aréne s možnosťou večere a nákupov. Nocľah.

3. deň: Po raňajkách odchod na dokončenie prehliadky mesta. Prejdeme na najvýznamnejší bulvár mesta La Rambla, plný ľudí, barov a reštaurácií, osobné voľno. Následne sa vyberieme na futbalový štadión Camp Nou, ktorý uchváti nielen futbalových fanúšikov. Zo štadióna sa presunieme do jedného z najkrajších parkov Gurll. Nocľah.

4. deň: Po raňajkách odchod do centra mesta na nákupy. Popoludní odchod na letisko. Odlet z Barcelony vo večerných hodinách. Transfer z letiska domov.

 

Letecky:

V cene je zahrnuté: letenka, sprievodca, 3 x ubytovanie v hoteli IBIS

 

V cene nie je zahrnuté: vstupy. letiskové transfery na Slovensku a v Barcelone, lístky na metro, v Barcelone, letecké taxy a možný palivový príplatok

Novinky na rok 2017

 • Barcelona, Toledo, Zaragoza, Nice
  419 € Svetová zmrzlina u Fenochia Námestie Plaça d´Espanya El Pilar, Palaco de la Lonja
 • Barcelona a Provence
  369 € Mestá Azúrovej riviéry Prehliadka Barcelony Nice, Aix-en Provence
 • Cern, Ženeva a Mníchov
  145 € Laboratória Časticovej fyziky jazero s fontánou Jet d´eau Katedrála svätého Petra
 • Francúzska riviéra a Provensálsko
  330 € Francúzska noblesa španielsky temperament Nádherná architektúra
 • Berlín, Štrasburg a Europa park Rust
  209 € Moderná metropola Pôvabný Štrasburg Najadrenalínovejší park
 • Nádherná Barcelona, Spain
  399 € Španielsky temperament Nádherná architektúra Bohatá história mesta
 • 1