Používaním stránok prevádzkovaných Gadtours s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. 

Drážďany, Postupim, Berlín

Nemecko je krajina málo poznaná, ale ponúka nádherné historické miesta, príjemnú atmosféru.

 

dresden

 

Program:
1.DEŇ: Odchod o zo Žiliny, smer Třinec, Poľský Tešín, Wroclaw, Drážďany.

2. DEŇ: Príchod ráno do mesta Drážďany – mesto, ktoré vstalo z popola a patrí medzi najkrajšie nemecké mestá. Prehliadka historického centra so sprievodcom – Semperova Opera, Zwinger, svetoznáma obrazáreň, katedrála, trosky kostola P. Márie, palác kultúry,... osobné voľno s možnosťami nákupov. Po prehliadke odchod do Berlína,ubytovanie, nocľah.

3. DEŇ: Po raňajkách odchod do Postupimu, ktorý je nazývaný mestom zámkov a záhrad s bohatou históriou. Užpred 300 rokmi sa zaradil medzi najkrajšie rezidenčné mestá Európy. Navštívime nádherné centrum mesta s pešouzónou s možnosťou posedenia a nákupov. Presunieme sa k zámockému parku a zámku  Sanssouci . Je to klenot zapísaný v knihe UNESCO. V parkoch sa nachádzajú aj ďaľšie pamiatky ako Nový Palác, Cecilienhof , BabelsbergPalác. V popoludňajších hodinách presun do Berlína. Prechádzka na Postupimské námestie – najmodernejšia časťmesta, pozostatky Berlínskeho múra, prechádzka k Brandenburskej bráne.  Nocľah.

4. DEŇ: Po raňajkách odchod  do centra Berlína - prehliadka mesta so sprievodcom : Checkpoint Charlie, Alexanderplatz, radnica, ostrov múzeií, trieda Unter den Linden, Humboldtova univerzita, Opera, Brandenburská brána, Ríšsky snem..... Možnosť prehliadky svetoznámeho Pergamónskeho múzea. Osobné voľno. Odchod domov vo večerných hodinách.

5. deň :Príchod domov v popoludňajších hodinách.

 

Termin: 4.-8. 4. 2018

 

CENA: 189 €

V cene je zahrnuté: doprava luxusným autokarom , sprievodca,  2 x ubytovanie v hoteli s raňajkami v  centre mesta 1 x sladké raňajky, 1 x teplé jedlo, náučné prezentácie počas cesty

 

Novinky na rok 2018

 • Barcelona, Toledo, Zaragoza, Nice
  419 € Svetová zmrzlina u Fenochia Námestie Plaça d´Espanya El Pilar, Palaco de la Lonja
 • Barcelona a Provence
  369 € Mestá Azúrovej riviéry Prehliadka Barcelony Nice, Aix-en Provence
 • Cern, Ženeva a Mníchov
  145 € Laboratória Časticovej fyziky jazero s fontánou Jet d´eau Katedrála svätého Petra
 • Francúzska riviéra a Provensálsko
  330 € Francúzska noblesa španielsky temperament Nádherná architektúra
 • Berlín, Štrasburg a Europa park Rust
  209 € Moderná metropola Pôvabný Štrasburg Najadrenalínovejší park
 • Nádherná Barcelona, Spain
  399 € Španielsky temperament Nádherná architektúra Bohatá história mesta
 • 1