Používaním stránok prevádzkovaných Gadtours s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. 

Lyžovačka vo Švajčiarsku, Veysonnaz 2018

Lyžiarske stredisko sa nachádza v regióne Sion vo Švajčiarsku. Stredisko je určené pre všetky druhy lyžiarov a pre adrenalínu chtivých záujemcov ponúka aj heli-skiing.

 

Lyžiarske stredisko Veysonnaz sa nachádza v nadmorskej výške 1230 m. n. m. a ponúka všetky druhy zjazdových tratí, od najmiernejších pre začiatočníkov až po čierne krkolomné zjazdovky pre skutočných majstrov. Návštevníkov Veysonnaz určite nadchne aj tunajšia priateľská atmosféra a vrelý prístup miestnych obyvateľov. Okrem lyžovania sa môžete vo Veysonnaz venovať aj sánkovaniu na špeciálnej sánkarskej dráhe, bežeckému lyžovaniu na perfektne upravených okruhoch alebo výletom na snežniciach.

veysonnaz


Lahôdka pre dobrodruhov je možnosť heli-skiingu. Vyznávači freestylu určite navštívia tunajší veľmi dobre pripravený snowpark s viacerými druhmi prekážok. Na miestnej zjazdovke Piste de l'Ours sa konalo viacero pretekov Svetového pohára. Vďaka tomu, že je Veysonnaz súčasťou jednej z najväčších lyžiarskych oblastí v Alpách, Štyroch údolí (4 Vallées), disponuje vynikajúcim spojením do okolitých miest a neďalekých zimných destinácií. K dispozícii sú moderné vleky a zjazdovky všetkých stupňov obtiažnosti. Na svoje si prídu začiatočníci, stredne pokročilí i profesionálni lyžiari. Zjazdovky sú pravidelne upravované a k dispozícii sú ajvšetky doplnkové služby, ktoré robia región atraktívny pre návštevníkov.

Ubytovanie:


Samotné Veysonnaz je lyžiarske letovisko s priateľskou atmosférou, v ktorej sú umiestnené dobre zariadené apartmánové domy. V blízkosti sa nachádza dostatok obchodov a barov. Jednotlivé apartmánové domy sú umiestnené v blízkosti lanovej dráhy. Ubytovanie v apartmánových domoch sa mierne líši, štandardne však zahŕňa spálňu, poschodovú posteľ, plne vybavený kuchynský kútik, chladničku, kávovar, vlastnú kúpeľňu s WC a sprchou. Jednotlivé spálne sú dvoj a trojlôžkové. Výber apartmánového domu je v réžii správcu.

 

Program:

1. deň: Odchod zo Žiliny o 17.00 smer Praha, Mníchov, Zurrich, Veysonaz.

2. deň: Príchod na miesto okolo obeda, ubytovanie. Popoludní individuálny program, nocľah.

3.-7. deň: Celodenné lyžovanie alebo individuálny program. Nocľah.

8. deň: Odubytovanie sa. Celodenná lyžovačka. Večer odchod na cestu domov smer Mníchov, Praha, Žilina.

9. deň: Príchod do Žiliny v ranných hodinách.

V cene je zahrnuté: doprava luxusným autokarom, sprievodca, 6x ubytovanie v apartmánových domoch, 6 dňový skipas Printzee, voľný vstup do krytého bazéna v rezorte, miestna turistická daň

Rozšírenie skipasu na 4 údolia doplatok : 20 CHF na deň/osoba

Termín: 2.-10.3.2018
Cena: 449 €

 

                                                                         98 .- Euro/6 dní/osoba

V cene nie je zahrnuté: cestovné poistenie

Novinky na rok 2018

 • Barcelona, Toledo, Zaragoza, Nice
  419 € Svetová zmrzlina u Fenochia Námestie Plaça d´Espanya El Pilar, Palaco de la Lonja
 • Barcelona a Provence
  369 € Mestá Azúrovej riviéry Prehliadka Barcelony Nice, Aix-en Provence
 • Cern, Ženeva a Mníchov
  145 € Laboratória Časticovej fyziky jazero s fontánou Jet d´eau Katedrála svätého Petra
 • Francúzska riviéra a Provensálsko
  330 € Francúzska noblesa španielsky temperament Nádherná architektúra
 • Berlín, Štrasburg a Europa park Rust
  209 € Moderná metropola Pôvabný Štrasburg Najadrenalínovejší park
 • Nádherná Barcelona, Spain
  399 € Španielsky temperament Nádherná architektúra Bohatá história mesta
 • 1