Používaním stránok prevádzkovaných Gadtours s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. 

 • Pohodový New York 2018

  Pohodový New York 2018

  Spoznávajte BIG APPLE s Gadtours už tento október.Cena € 1 490.- Pozrieť detaily
 • ISLAND 55 + priamy let z Bratislavy

  ISLAND 55 + priamy let z Bratislavy

  Najpohodovejší zájazd s priamym letom z Bratislavy na Island, ktorý láka turistov neopakovateľnými prírodnými scenériami, vikingskou históriou . 879.- Euro pre klientov nad 55 rokov 952.- Euro pre klientov pod 55 rokov Pozrieť detaily
 • Barcelona – perla Katalánska Azúrové pobrežie a Provence

  Barcelona – perla Katalánska Azúrové pobrežie a Provence

  Navštívte nádhernu architektúru a bohatú históriu Katalánska € 369.- Pozrieť detaily
 • Barcelona

  Barcelona

  Cena: 399 € Pozrieť detaily
 • Štrasburg a Europa park Rust

  Štrasburg a Europa park Rust

  Pozrite si Rohanov palác, katedrálu Notre Dame de Strasbourg a užite si celodennú zábavu v Europa parku. od € 145 Pozrieť detaily
 • Kráľovský Remeš, šampanské v Epernay Disneyland

  Kráľovský Remeš, šampanské v Epernay Disneyland

  V strede oblasti Champagne leží Epernay, v departemente Marne v regióne Champagne-Ardenne. Poďte ho s nami vychutnať. Cena: 169 € Pozrieť detaily
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Pohodový New York 2018

New York, jedinečné mesto, považované za matku veľkomiest, určujúce životný štýl a urbanistické trendy. Je tiež mestom s najväčšou koncentráciou mrakodrapov na svete.                  

Termín :   27.10.2017 -  3.11.2018

 

Program:
1. deň: Odchod na letisko (Budapešť alebo Viedeň), let do USA, prílet do NY, transfer na ubytovanie, prvé zoznámenie sa s mestom, nocľah.

2. deň: Po raňajkách začína spoznávanie mesta. Presun do srdca Manhattanu – Midtown. Spoznávanie: príchod na Time Square – srdce Manhattanu, prechádzka po svetoznámej Broadway k Herald Square až k  najkrajšiemu mrakodrapu Empire State Building s top vyhliadkou na mesto . Prechádzka po Fifth Avenue – prezývaný ako bulvár zlatých kreditiek, ale aj s možnosťou návštevy obchodného domu Macy´s. Zastávka pri New York public library - 2. najväčšia knižnica USA .Prehliadka  Grand Central Terminal – majstrovské dielo Beaux-Arts ako železničná stanica so slávnym Oyster barom, Chrysler Building – mrakodrap s oceľovou špičkou. Prevezieme sa ku komplexu budov OSN pri East River, pozrieme Tudor City s najluxusnejším rezidenčnýmdomom sveta World Trump tower. Prevezieme sa na svetoznámu Fifth Avenue. Prejdeme k Rockefeller Centre– komplex 19 výškových stavieb, ktoré pôsobí ako mesto v meste. Oproti je katedrála St. Patricka – sídlo arcibiskupa. Osobné voľno s možnosťami nákupov. Počas dňa zastávky na oddych, občerstvenie a osobné voľno. Návrat na ubytovanie, nocľah.

3. deň: Po raňajkách odchod na top vyhliadku na dolný Manhattan – Brooklynské DUMBO. Úžasná vyhliadka na svetoznámy Brooklynský most. Návrat do južnej časti Manhattanu, kde sa indiánska dedina zmenila v svetovú metropolu. Známe miesta ako Brooklynský most, Ground Zero, Socha Slobody, NY burza sú symbolom Downtownu. Prejdeme sa k Civic Centre – mesto v meste, City hall – sídlo starostu, Woolworth building – 17 rokov bola najvyššou budovou sveta. Návšteva Ground Zero – One World Trade Center a pamätník na teroristický útok. Battery park City so Svetovým finančným centrom, možnosť oddychu v obchodnom dome Century 21 (svetové značky za tretinu ceny). Možnosť plavby k Soche Slobody trajektom. Prechádzka k Trinity Church – najstarší cintorín NY. Návšteva svetoznámeho Wall Street a budovy svetovej burzy. Počas dňa zastávky na oddych, občerstvenie a osobné voľno. Návrat na ubytovanie, nocľah.

4. deň: Po raňajkách presun na Museum Mile – najväčšia koncentrácia múzeí na svete, kde sa zameriame na Metropolitné múzeum – najväčšie umelecké múzeum západného sveta (individuálny výber expozícii).Hneď vedľa je impozantná budova Gugenheimovho múzea – jediná stavba architekta Wrighta v NY. Prechádzka v Central parku – najznámejší park sveta. Možnosť výberu Prírodovedného múzea. Uvidíte najluxusnejšie obytné domy pri Central parku (Dakota – atentát na J. Lennona). Možnosť oddychu, nákupov. Návrat na ubytovanie, nocľah.

5. deň: Po raňajkách odchod do Midtownu alebo:

a/ možnosť fakultatívneho výletu do najväčšieho outlet centra v blízkosti NY Jersey Gardens

b/ možnosť nákupov podľa vlastného výberu v meste

c/ možnosť návštevy ďalších múzeí podľa vlastného výberu – Múzeum moderného umenia, Prírodovedné múzeum resp. podľa dohody

V podvečerných hodinách možnosť návštevy predstavenia na Broadway, poprípade prechádzka po vysvietenej 5. Avenue a Times Square. Návrat na ubytovanie, nocľah.

6. deň: Po raňajkách odchod na návštevu malebných štvrtí Lower East Side, Greenwich Village. Pestrá mozaika architektúry, histórie, kultúry, gastronómie z rôznych kútov sveta. Presun k Madison Square Garden.

Možnosť návštevy športového zápasu – NBA, NHL (podľa hracieho prgramu a dostupnosti lístkov.

Návrat na ubytovanie, nocľah.

7. deň: Po raňajkách zbalenie vecí, uvoľnenie izieb a uloženie vecí na ubytovaní. Presun do centra mesta,osobné voľno v meste so sprievodcom. Podľa spresného času odletu transport  na letisko  a odlet na Slovensko.

8. deň: Prílet a transfer domov.

Cena :        1490,- EUR

V cene je zahrnuté: doprava na letisko a späť, kompletná spiatočná letenka s podpalubnou batožinou, sprievodca, 6 x ubytovanie v apartmánoch (máme k dispozícii dom so zariadením, kuchyňou, WIFI pripojením) s raňajkami, transport z a na letisko

V cene nie je zahrnuté: vstupné do múzeí nie je zahrnuté do ceny zájazdu, vybavenie formuláru ESTA pre cestu do USA (cca16 Euro), komplexné cestovné poistenie, fakultatívny výlet do outletu, predstavenie na Broadway, mestská doprava

Poznámka: Možnosť zakúpenia NY City pass za zvýhodnené ceny na návštevu atrakcií. Možnosť pripravenia večerí po spoločnej dohode na apartmáne.

CK si vyhradzuje právo v prípade zvýšenia ceny letenky leteckej spoločnosti na zmenu celkovej ceny, ktorá bude okamžite oznámená klientom.

GADTOURS je tu pre Vás...

 

- možnosť si zakúpiť komplexné cestovné poistenie Union vrátane poistenia liečebných nákladov v zahraničí

- pobyt v rodinách v Anglicku – najobľúbenejší spôsob ubytovania

- možnosť zabezpečenia výukových kurzov v Anglicku podľa Vášho želania

- možnosť vytvorenia cyklozájazdov a lyžiarskych zájazdov podľa želania

- možnosť návštevy Európskeho parlamentu, Európskej komisie, sídla Nato

- možnosť objednať zmluvnú autobusovú prepravu

Pre kolektívy zo Žiliny a okolia máme pripravené jedno a viacdňové exkurzie po Slovensku, do Poľska, Maďarska a Českej republiky.

 

Katalóg zájazdov

Aktuálny katalóg Gadtours.

Novinky na rok 2019

 • Grand tour Provence a Azúrové pobrežie.
  499 € Neopakovateľná Príroda Úžasná Architektúra Priezračné Azúrové more
 • Barcelona a Provence
  369 € Mestá Azúrovej riviéry Prehliadka Barcelony Nice, Aix-en Provence
 • Nórsko, Švédsko, Dánsko, Nemecko
  399 € Najväčší polostrov Frederiksborg Slot ceste Trollov = Trollstigen
 • Francúzska riviéra a Provensálsko
  330 € Francúzska noblesa španielsky temperament Nádherná architektúra
 • Berlín, Štrasburg a Europa park Rust
  209 € Moderná metropola Pôvabný Štrasburg Najadrenalínovejší park
 • Nádherná Barcelona, Spain
  399 € Španielsky temperament Nádherná architektúra Bohatá história mesta
 • 1