Používaním stránok prevádzkovaných Gadtours s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. 

Kráľovský Remeš, šampanské v Epernay Disneyland

 

 

Champagne je nádherný kraj plný viníc. Remeš je mesto s bohatou históriou, nádhernou korunovačnou katedrálou a jedinečnou architektúrou. No a zábava v Disneyparku patrí k neopakovateľným životným zážitkom.

Termín : 21. – 24. 4. 2016

Program:
1. DEŇ: Odchod zo Slovenska smer Trenčín, Brno, Praha, Norimberg, Saarbrucken.

2. DEŇ: Príchod doobeda do mesta  Remeš - mesto v severovýchodnom Francúzsku, asi 150 km severovýchodne od Paríža. Leží  v departemente Marne v regióne Champagne-Ardenne, v strede oblasti Champagne. Katedrála Notre-Dame de Reims je jedna z najvýznamnějších cirkevných stavieb vo Francúzsku a vrcholnej gotiky vôbec. Vyniká čistotou slohu a nesmierne bohatou sochárskou výzdobou z 13. storočia. Od 12. do 19. storočia tu boli korunovaní  králi. Od roku 1991 je spolu se susediacim Palais du Tau a bazilikou svätého Remigia (Saint-Rémi) súčasťou svetového dedictva Unesco. Presun do regiónu Champagne - mestečka Epernay.Možnosť návštevy celej výroby šampanského v kráľovskom Maison de Champagne, od zberu až po flaškovanie. Prehlaidka kraja výroby šampanského Po prehliadke odchod na ubytovanie na ubytovanie v okolí Remeša.

3. DEŇ: Odchod po raňajkách do zábavného parku Disneyland, kde Vás čaká celý rad atrakcií. Celodenná zábava v jedinom parku Disneyland v Európe, všetky atrakcie sú v cene vstupenky. V noci odchod späť na Slovensko.

4. DEŇ: Spiatočná cesta cez Francúzsko,  Nemecko, Čechy. Príchod domov v popoludňajších hodinách.

 

Cena: 169  €

 

V cene je zahrnuté: doprava luxusným autokarom, sprievodca, 1 x ubytovanie v hoteli, 1 x večera, náučné projekcie počas cesty

 

V cene nie je zahrnuté:

Vstupné na prehliadku výroby šampanského -  6 Euro študenti bez degustácie

 

Vstupné do Disneylandu - 41 Eur dospelý, 30 Eur študenti. Nutné vopred nahlásiť záujem a zaplatiť z dôvodu rezervácie lacnejších lístkov do parku.  Zmena cien vstupného vyhradená na základe aktualizácie cien vstupov v roku 2016.