Používaním stránok prevádzkovaných Gadtours s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. 

Grécko - Toroni

an image an image

Popis letoviska:

Nachádza sa v prekrásnej časti Toronejského zálivu na polostrove Chalkidiki. Patrí k najkrajším a navštevovaným letoviskám Sithonie. Podľa gréckej mytológie, meno dostalo podľa Toroni, manželky Prothea, syna boha Poseidona. Starobylé Toroni bolo založené gréckymi osadníkmi v 8. storočí pr. n. l. V súčasnosti môžete navštíviť pozostatky byzantských hradieb. Archeologické prieskumy tu taktiež odhalili časti starovekého mesta s opevnením a kruhovou strážnou vežou. Dnešné letovisko je vhodné pre pokojnú dovolenku pre všetky vekové kategórie. Pobrežná promenáda, ktorá sa tiahne pozdĺž celého mestečka, je lemovaná morom a nádhernou 2,5 km dlhou pieskovou plážou. Je vhodná na prechádzky, cyklistiku či pre vyznávačov kolieskových korčulí. Z druhej strany promenády je množstvo supermarketov, taverien, reštaurácií, pekáreň, cukráreň, kaviarne a bary. Mnohé z týchto podnikov majú posedenie priamo na pláži. Neďaleký susedný prístav Porto Koufo je najväčším prirodzeným prístavom Stredomoria, môžete tu nájsť množstvo taverien ponúkajúcich rybie špeciality. Toroni je vhodné pre tých, čo potrebujú vypnúť a zrelaxovať. Je to skvelé miesto na podnikanie výletov do okolia.


an image an image

Toroni blue sea hotel Basil * * * *

an image an image

Poloha:

Komplex Basil delí od mora len pobrežná cesta. Rozľahlá udržiavaná záhrada s množstvom stromov a upraveným trávnikom dotvára príjemné prostredie v areáli. V areáli je prístupný nový bazén s morskou vodou. Časť pozemku sa využíva ako parkovisko. Súčasťou komplexu je aj vlastná reštaurácia pri pobrežnej ceste s výhľadom na more, ktorá ponúka vynikajúce grécke jedlá, čerstvé ryby a morské špeciality. Hostia domu tu nájdu aj supermarket majiteľov s vždy čerstvým chlebom. Dom poskytuje štúdiá pre 2-4 osoby (rodinné štúdiá sú vhodné pre dvoch dospelých a dve malé deti), každé je vybavené kuchynkou so základným riadom, chladničkou, TV, kúpeľňou (sprcha/ WC) a priestranným balkónom orientovaným na more. K dispozícii sú aj 3 apartmány pre 4-5 osôb s oddelenou spálňou s 3 lôžkami a kuchynskou časťou s 2 lôžkami - s rovnakým vybavením ako štúdia. Všetky štúdiá a apartmány na poschodí majú klimatizáciu, izby na prízemí nie sú klimatizované. Nový luxusný 4 hviezdičkový hotel obsahuje klimatizované apartmány s moderným zariadením (bez kuchynky).Ubytovanie je s polpenziou. Raňajky sú rozšírené kontinentálne (servírovaná forma), večere a trojchodové menu (šalát, hlavné jedlo – výber z niekoľkých druhov, dezert). Turisti sa v rodinnej reštaurácii cítia naozaj príjemne a mnohokrát si tu posedia aj zopár hodín.

an image an image

Termín zájazdu : leto 2016

Miesto ubytovania : Toroni – apartmánový dom Basil

Odporúčaný príplatok : komplexné cestovné poistenie Union

Cena:
od 589 €/osoba

 

V cene je zahrnuté: ubytovanie v apartmáne s výhľadom na more, bazén s jacuzzi, TV, polpenzia, dopravu luxusným autokarom, klimatizáciu, záverečné upratovanie, posteľnú bielizeň, služby delegáta, poistenie voči insolventnosti CK

Novinky na rok 2019

 • Grand tour Provence a Azúrové pobrežie.
  499 € Neopakovateľná Príroda Úžasná Architektúra Priezračné Azúrové more
 • Barcelona a Provence
  369 € Mestá Azúrovej riviéry Prehliadka Barcelony Nice, Aix-en Provence
 • Nórsko, Švédsko, Dánsko, Nemecko
  399 € Najväčší polostrov Frederiksborg Slot ceste Trollov = Trollstigen
 • Francúzska riviéra a Provensálsko
  330 € Francúzska noblesa španielsky temperament Nádherná architektúra
 • Berlín, Štrasburg a Europa park Rust
  209 € Moderná metropola Pôvabný Štrasburg Najadrenalínovejší park
 • Nádherná Barcelona, Spain
  399 € Španielsky temperament Nádherná architektúra Bohatá história mesta
 • 1