Používaním stránok prevádzkovaných Gadtours s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. 

Amsterdam a Londýn

Ponúkame Vám poznávací zájazd do jedinečného do nádherného Amsterdamu a Londýna, kde zažijete tri neuveriteľné dni.

 

PROGRAM ZÁJAZDU

 

1. DEŇ : Odchod v popoludňajších hodinách smer Čechy, Nemecko, Holandsko

2. DEŇ : Ráno príchod do centra Amsterdamu – celodenná prehliadka: námestie Dam, múzeum voskových figurín, Rijsk múzeum, malebné ulice s grachtami, brúsiarne diamantov, trhy s drevákmi a syrmi, možnosť plavby po grachtách, osobné voľno. Po prehliadke odchod na trajekt do Francúzska – Calais, plavba trajektom do Anglicka.

3. DEŇ : Po preplavení kanálu La Manche, pokračovanie cesty – smer Londýn. Prehliadku začneme v Greenwichi – planetárium, kráľ. námorná akadémia, tunel pod Temžou, odchod do City - pozrieme si Tower ,Tower Bridge, slávne londýnske doky, Monument, St. Paul´s Cathedral, návšteva divadla Shakespeare´s Globe, Miléniový most, Modern Tate Gallery. Večer odchod na ubytovanie do hotela, osobné voľno, nocľah.

4. DEŇ : Po raňajkách odchod na prehliadku jedného z najväčších stále obývaných hradov sveta – Windsor, navštívime slávny Eton, potom sa presunieme do centra Londýna na prehliadku múzea voskových figurín Madame Tusauds. Okružná jazda po centre Londýna. Večer odchod na ubytovanie do hotela, nocľah.

5. DEŇ : Po raňajkách odchod na prehliadku svetoznámeho Britského múzea, po prehliadke odjazd do Hyde Parku, prechádzka cez Kensingtonský palác, pamätník princa Alberta, Svetoznámu koncertnú sálu Victoria and Albert Hall, do múzea Vedy a techniky a Prírodovedného múzea. Večer odchod na ubytovanie do hotela, nocľah.

6. DEŇ : Po raňakách odchod k Toweru – plavba po rieke Temži k londýnskemu oku, kde sa prevezieme na najväčšom ruskom kolese sveta. Pokračovanie v prehliadke mesta - County Hall, Parlament, Westminsterské opátstvo s katedrálou, vládna štvrť Whitehall, jazdná stráž, St. James´s park, Buckinghamský palác, sídlo princa Charlesa, Pall Mall, Trafalgárske námestie, Národná galéria, osobné voľno s možnosťou nákupov na Oxford street. V podvečerných hodinách odjazd na trajekt, plavba do Francúzska, spiatočná cesta domov.

7. DEŇ : Príchod domov vo večerných hodinách.


Cena:
od 289 €/osoba

 

V cene je zahrnuté:

• doprava luxusným autokarom , trajekt alebo tunel, sprievodca, 3 x ubytovanie v hoteli s výdatnými raňajkami, poistenie CK voči insolventnosti

Vstupy do múzeí zdarma: Národná galéria, Britské múzeum, Národné námornícke múzeum, Royal Air Force Museum

Vstupné do ostatných múzeí nie je zahrnuté do ceny zájazdu, hradí si ho každý účastník sám podľa záujmu, sprievodca zabezpečí zľavnené vstupné.

Novinky na rok 2019

 • Grand tour Provence a Azúrové pobrežie.
  499 € Neopakovateľná Príroda Úžasná Architektúra Priezračné Azúrové more
 • Barcelona a Provence
  369 € Mestá Azúrovej riviéry Prehliadka Barcelony Nice, Aix-en Provence
 • Nórsko, Švédsko, Dánsko, Nemecko
  399 € Najväčší polostrov Frederiksborg Slot ceste Trollov = Trollstigen
 • Francúzska riviéra a Provensálsko
  330 € Francúzska noblesa španielsky temperament Nádherná architektúra
 • Berlín, Štrasburg a Europa park Rust
  209 € Moderná metropola Pôvabný Štrasburg Najadrenalínovejší park
 • Nádherná Barcelona, Spain
  399 € Španielsky temperament Nádherná architektúra Bohatá história mesta
 • 1