Používaním stránok prevádzkovaných Gadtours s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. 

Brusel a Londýn

Ponúkame Vám poznávací zájazd do hlavného mesta Európy a do jedinečného Londýna.

 

PROGRAM ZÁJAZDU

 

1. DEŇ : Odchod v popoludňajších hodinách smer Trenčín, Brno, Praha , Norimberg

2. DEŇ : Príchod v dopoludňajších hodinách do Bruselu - prehliadka Európskej štvrte, historického jadra mesta, areálu EXPA s atómiom, pokračovanie do Francúzska, v podvečerných hodinách príjazd do hotela, v blízkosti veľké obchodné centrum s možnosťami nákupov

3. DEŇ : Odchod do Calais na trajekt – smer Dover, po preplavení kanálu La Manche, pokračovanie cesty – smer Londýn. Prehliadku začneme v Greenwichi – planetárium, kráľ. námorná akadémia, plachetnice, tunel pod Temžou, absolvujeme okružnú prehliadku jadra Londýna, pozrieme si Tower a Tower Bridge. Večer ubytovanie v rodinách, večera, nocľah.

4. DEŇ : Po raňajkách odchod na prehliadku jedného z najväčších stále obývaných hradov sveta – Windsor, navštívime slávny Eton, potom sa presunieme na prehliadku najväčšieho tudorovského paláca Henricha VII. – Hampton Court, prezrieme si svetoznáme City s najväčšou katedrálou mesta. Večer návrat do rodín, večera, nocľah.

5. DEŇ : Po raňakách odchod na pešiu prehliadku mesta – nábrežie Temže, Londýnske oko, County Hall, Parlament, Westminsterské opátstvo s katedrálou, vládna štvrť Whitehall, jazdná stráž, St. James´s park, Buckinghamský palác, sídlo princa Charlesa, Pall Mall, Trafalgárske námestie, Národná galéria, možnosť návštevy múzeí, osobné voľno. V podvečerných hodinách odchod – smer Dover. Preplavenie sa na trajekte do Francúzska.

6. DEŇ : Spiatočná trasa smer Belgicko, Nemecko, Česko, Slovensko


Cena:
od 260 €/osoba

 

V cene je zahrnuté:

• doprava luxusným autokarom , sprievodca, 1 ubytovanie v hoteli F1, 2 krát ubytovanie v rodinách s plnou penziou, poistenie CK voči insolventnosti.

Vstupy do múzeí zdarma: Národná galéria, Britské múzeum, Greenwichský poludník, Národné námornícke múzeum, Royal Air Force Museum.

Vstupné do ostatných múzeí nie je zahrnuté do ceny zájazdu, hradí si ho každý účastník sám podľa záujmu ( cca 35 libier ), sprievodca zabezpečí zľavnené vstupné. Možnosť zakúpenia London Pass - voľný vstup do 54 atrakcií v Londýne za výhodnú cenu.

Novinky na rok 2019

 • Grand tour Provence a Azúrové pobrežie.
  499 € Neopakovateľná Príroda Úžasná Architektúra Priezračné Azúrové more
 • Barcelona a Provence
  369 € Mestá Azúrovej riviéry Prehliadka Barcelony Nice, Aix-en Provence
 • Nórsko, Švédsko, Dánsko, Nemecko
  399 € Najväčší polostrov Frederiksborg Slot ceste Trollov = Trollstigen
 • Francúzska riviéra a Provensálsko
  330 € Francúzska noblesa španielsky temperament Nádherná architektúra
 • Berlín, Štrasburg a Europa park Rust
  209 € Moderná metropola Pôvabný Štrasburg Najadrenalínovejší park
 • Nádherná Barcelona, Spain
  399 € Španielsky temperament Nádherná architektúra Bohatá história mesta
 • 1