Používaním stránok prevádzkovaných Gadtours s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. 

Brusel a Londýn hotel

Ponúkame Vám poznávací zájazd do hlavného mesta Európy a do jedinečného Londýna.

 

PROGRAM ZÁJAZDU

 

1. DEŇ : Odchod v popoludňajších hodinách smer Trenčín, Brno, Praha , Norimberg

2. DEŇ : Príchod v dopoludňajších hodinách do Bruselu - prehliadka Európskej štvrte, pešia prehliadka historického jadra mesta, návšteva areálu EXPA s atómiom, pokračovanie do Francúzska, v podvečerných hodinách príjazd do hotela, v blízkosti veľké obchodné centrum s možnosťami nákupov.

3. DEŇ : Ráno odchod do Calais na trajekt – smer Dover, po preplavení kanálu La Manche, pokračovanie cesty – smer Londýn. Prehliadku začneme v Greenwichi – planetárium, kráľ. námorná akadémia, plachetnice, tunel pod Temžou..., absolvujeme okružnú prehliadku jadra Londýna, pozrieme si Tower (možnosť zhliadnuť korunovačné klenoty),Tower Bridge, slávne londýnske doky. Večer odchod na hotel, nocľah.

4. DEŇ : Po raňajkách odchod na prehliadku jedného z najväčších stále obývaných hradov sveta – Windsor, navštívime slávny Eton, potom sa presunieme na prehliadku najväčšieho tudorovského paláca Henricha VII. – Hampton Court, prezrieme si svetoznáme City s najväčšou katedrálou mesta. Večer návrat do hotela, nocľah.

5. DEŇ : Po raňakách odchod na pešiu prehliadku mesta – nábrežie Temže, Londýnske oko, County Hall, Parlament, Westminsterské opátstvo s katedrálou, vládna štvrť Whitehall, jazdná stráž, St. James´s park, Buckinghamský palác, sídlo princa Charlesa, Pall Mall, Trafalgárske námestie, Národná galéria, možnosť návštevy múzeí, osobné voľno. V podvečerných hodinách odchod – smer Dover. Preplavenie sa na trajekte do Francúzska.

6. DEŇ : Spiatočná trasa smer Belgicko, Nemecko, Česko, Slovensko


Cena:
od 265,5 €/osoba

 

V cene je zahrnuté:

• doprava luxusným autokarom , sprievodca, 1 ubytovanie v hoteli F1, 2 krát ubytovanie v hoteli s raňajkami, poistenie CK voči insolventnosti.

Vstupy do múzeí zdarma: nultý poludník Greenwich, Národná galéria, Britské múzeum , Námorné múzeum.

Ďaľšie vstupy si hradí každý účastník sám podľa záujmu. Sprievodca zabezpečí zľavnené vstupné. Možnosť zakúpenia výhodného pasu na vstupy do múzeí, galérií, hradov,atrakcií.

Novinky na rok 2019

 • Grand tour Provence a Azúrové pobrežie.
  499 € Neopakovateľná Príroda Úžasná Architektúra Priezračné Azúrové more
 • Barcelona a Provence
  369 € Mestá Azúrovej riviéry Prehliadka Barcelony Nice, Aix-en Provence
 • Nórsko, Švédsko, Dánsko, Nemecko
  399 € Najväčší polostrov Frederiksborg Slot ceste Trollov = Trollstigen
 • Francúzska riviéra a Provensálsko
  330 € Francúzska noblesa španielsky temperament Nádherná architektúra
 • Berlín, Štrasburg a Europa park Rust
  209 € Moderná metropola Pôvabný Štrasburg Najadrenalínovejší park
 • Nádherná Barcelona, Spain
  399 € Španielsky temperament Nádherná architektúra Bohatá história mesta
 • 1