Používaním stránok prevádzkovaných Gadtours s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. 

Brusel, Londýn a Paríž

 

Ponúkame Vám poznávací zájazd do hlavného mesta Európy , jedinečného Londýna a najromantickejšieho mesta Európy.

 

PROGRAM ZÁJAZDU

 

1. DEŇ : Odchod v popoludňajších hodinách smer Trenčín, Brno, Praha , Norimberg

2. DEŇ : Príchod v dopoludňajších hodinách do Bruselu – prehliadka Európskej štvrte – možná návšteva Európskeho parlamentu, pešia prehliadka historického jadra mesta , prehliadka areálu EXPA s atómiom a MiniEurope, osobné voľno, pokračovanie do Francúzska, nočný trajekt do Doveru

3. DEŇ : Príchod do Londýna ráno . Prehliadku začneme v štvrti City - pozrieme si Tower (možnosť zhliadnuť korunovačné klenoty),Tower Bridge, slávne londýnske doky, Monument, St. Paul´s Cathedral, Múzeum mesta Londýna, Fleet street, Strand, Covent Garden, Soho, Piccadilly Circus, osobné voľno. Večer odchod na ubytovanie v rodinách, večera, nocľah.

4. DEŇ : Po raňajkách odchod na prehliadku jedného z najväčších stále obývaných hradov sveta – Windsor, navštívime slávny Eton, potom sa presunieme na prehliadku najväčšieho tudorovského paláca Henricha VII. – Hampton Court, okružná jazda po centre Londýna a presun do Greenwich – planetárium, areál nultého poludníka, kráľ. námorná akadémia, plachetnice, tunel pod Temžou, mestečko. Večer odchod na ubytovanie v rodinách, večera, nocľah.

5. DEŇ : Po raňakách odchod na pešiu prehliadku mesta – nábrežie Temže, Londýnske oko, County Hall, Parlament, Westminsterské opátstvo s katedrálou, vládna štvrť Whitehall, jazdná stráž, St. James´s park, Buckinghamský palác, sídlo princa Charlesa, Pall Mall, Trafalgárske námestie, Národná galéria, možnosť návštevy múzeí, osobné voľno. V podvečerných hodinách odchod – smer Dover. Preplavenie sa na trajekte do Francúzska, nočný prejazd do Paríža.

6. DEŇ : Ráno príchod do Paríža, okružná jazda po historickom centre mesta, odjazd na prehliadku Eifellovej veže, prehliadka svetoznámeho bulváru s Víťazným oblúkom, prehliadka modernej štvrte La Defense s možnosťou návštevy obchodného centra, odjazd cez parížsku operu a Moulin Rouge do umeleckej štvrťe Montmartre, kde nás čaká prehliadka baziliky Sacre Coeure s výhľadom na Paríž, večer ubytovanie, nocľah F1

7. DEŇ : Po raňajkách odchod na pešiu prehliadku so sprievodcom - Panteón, Sorbona, Luxemburský palác a záhrady, Latinská štvrť, gotický chrám Notre Dame, Justičný palác, prechádzka po nábreží Seiny do presláveného múzea Louvre, kde nás čakajú umelecké skvosty, po prehliadke odchod k centru G. Pompidua – prehliadka brucha Paríža s možnosťami nákupov. Vo večerných hodinách odchod domov.

8. DEŇ : Prejazd cez Nemecko, Česko, príchod domov v popoludňajších hodinách.


Cena:
od 292 €/osoba

 

V cene je zahrnuté:

• doprava luxusným autokarom , sprievodca, 1x ubytovanie v hoteli F1 s raňajkami, 2 krát ubytovanie v rodinách s plnou penziou v Londýne, poistenie CK voči insolventnosti.

Vstupy do múzeí zdarma: Národná galéria, Britské múzeum, Greenwichský poludník, Národné námornícke múzeum, Royal Air Force Museum v Londýne.

Vstupné do ďaľších múzeí nie je zahrnuté do ceny zájazdu, hradí si ho každý účastník sám podľa záujmu, sprievodca zabezpečí zľavnené vstupné. Možnosť zakúpiť London Pass – voľný vstup do 54 atrakcií.

Novinky na rok 2019

 • Grand tour Provence a Azúrové pobrežie.
  499 € Neopakovateľná Príroda Úžasná Architektúra Priezračné Azúrové more
 • Barcelona a Provence
  369 € Mestá Azúrovej riviéry Prehliadka Barcelony Nice, Aix-en Provence
 • Nórsko, Švédsko, Dánsko, Nemecko
  399 € Najväčší polostrov Frederiksborg Slot ceste Trollov = Trollstigen
 • Francúzska riviéra a Provensálsko
  330 € Francúzska noblesa španielsky temperament Nádherná architektúra
 • Berlín, Štrasburg a Europa park Rust
  209 € Moderná metropola Pôvabný Štrasburg Najadrenalínovejší park
 • Nádherná Barcelona, Spain
  399 € Španielsky temperament Nádherná architektúra Bohatá história mesta
 • 1