Používaním stránok prevádzkovaných Gadtours s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. 

Brusel Londýn Štrasburg F1

Ponúkame Vám poznávací zájazd do hlavného mesta Európy, do jedinečného Londýna a moderného Štrasburgu.

 

PROGRAM ZÁJAZDU

 

1. DEŇ : Odchod v popoludňajších hodinách smer Trenčín, Brno, Praha , Norimberg

2. DEŇ : Príchod v dopoludňajších hodinách do Bruselu - prehliadka historického jadra mesta, pokračovanie do Francúzska, v podvečerných hodinách príjazd do hotela na pobreží Francúzska, ubytovanie, nocľah.

3. DEŇ : Odchod do Calais na trajekt – po preplavení kanálu La Manche vylodenie v Doveri. Zastávka v Cantenbury – prehliadka gotickej katedrály. Odchod do Londýna, prehliadku začneme v Greenwichi – planetárium, kráľ. námorná akadémia, plachetnice, tunel pod Temžou, odcho do City - pozrieme si Tower a Tower Bridge. Večer ubytovanie na hoteli , nocľah.

4. DEŇ : Po raňajkách odchod na prehliadku jedného z najväčších stále obývaných hradov sveta – Windsor, navštívime slávny Eton, potom sa presunieme na prehliadku najväčšieho tudorovského paláca Henricha VII. – Hampton Court, odchod na vyhliadkovú jazdu po najatraktívnejších lokalitách Londýna, ubytovanie, nocľah .

5. DEŇ : Po raňakách odchod na pešiu prehliadku mesta – nábrežie Temže, Londýnske oko, County Hall, Parlament, Westminsterské opátstvo s katedrálou, vládna štvrť Whitehall, jazdná stráž, St. James´s park, Buckinghamský palác, sídlo princa Charlesa, Pall Mall, Trafalgárske námestie, Národná galéria, možnosť návštevy múzeí, osobné voľno. Vo večerných hodinách odchod – smer Dover. Preplavenie sa na trajekte do Francúzska

6. DEŇ : Pokračovanie na trase smer Brusel, Luxembursko, príjazd do Štrasburgu v raňajších hodinách. Prehliadka mesta s jedinečnou architektúrou, osobné voľno. V podvečerných hodinách odchod cez Nemecko, Česko. Možnosť navštíviť Európsky parlament.

7. DEŇ : V poludňajších hodinách príchod domov.


Cena:
od 285.5 €/osoba

 

V cene je zahrnuté:

• Euro V cene je zahrnuté: doprava luxusným autokarom , sprievodca, 3 x ubytovanie v hoteli F1, výdatné raňajky, poistenie CK voči insolventnosti.

Národná galéria, Britské múzeum, Greenwichský poludník, Národné námornícke múzeum, Royal Air Force Museum.

Vstupné do múzeí nie je zahrnuté do ceny zájazdu, hradí si ho každý účastník sám podľa záujmu, sprievodca zabezpečí zľavnené vstupné. Možnosť zakúpiť London Pass – voľný vstup do 54 atrakcií.

Novinky na rok 2019

 • Grand tour Provence a Azúrové pobrežie.
  499 € Neopakovateľná Príroda Úžasná Architektúra Priezračné Azúrové more
 • Barcelona a Provence
  369 € Mestá Azúrovej riviéry Prehliadka Barcelony Nice, Aix-en Provence
 • Nórsko, Švédsko, Dánsko, Nemecko
  399 € Najväčší polostrov Frederiksborg Slot ceste Trollov = Trollstigen
 • Francúzska riviéra a Provensálsko
  330 € Francúzska noblesa španielsky temperament Nádherná architektúra
 • Berlín, Štrasburg a Europa park Rust
  209 € Moderná metropola Pôvabný Štrasburg Najadrenalínovejší park
 • Nádherná Barcelona, Spain
  399 € Španielsky temperament Nádherná architektúra Bohatá história mesta
 • 1