Používaním stránok prevádzkovaných Gadtours s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. 

JAZYKOVÝ POBYT V CENTRE LONDÝNA, AMSTERDAM, PARÍŽ

 

Ponúkame Vám poznávací pobyt spojený s výukou anglického jazyka priamo v Londýne a návštevu
dvoch európskych metropolí – Amsterdamu A Paríža .

 

ŠKOLA A VÝUKA :

Študenti absolvujú výuku v jazykovej škole, ktorá sídli v centre Londýna – Blomsburry v susedstve
Britského múzea. Škola má akreditáciu British Council, čo svedčí o jej vysokej kvalite. Študenti
majú k dispozícii internetové pripojenie, počítače a školskú knižnicu. Výuka prebieha
v dopoludňajších hodinách (9.30 – 12.30), za týždeň absolvujú študenti 15 lekcií po 50 minútach. Lekcie prebiehajú pod vedením skúsených anglických pedagógov. Študenti absolvujú vstupný test, podľa ktorého budú zaradení do skupín . V jednej skupine je maximálne 15 študentov. Do školy si prineste písacie potreby a zošit.

UBYTOVANIE A STRAVA :

Študenti sú ubytovaní v hostiteľských rodinách, starostlivo vyberaných agentúrou, v zóne 3 až 5. V jednej rodine sú ubytovaní 2 až 4 študenti v dvojposteľových izbách. Študenti majú plnú penziu
– raňajky,obed v balíčku a večeru. Pokiaľ potrebujete špeciálnu diétu alebo ste vegetaríán, treba na to vopred upozorniť. Hostiteľské rodiny sa maximálne usilujú splniť Vaše požiadavky.

PROGRAM ZÁJAZDU :

1 . DEŇ :

Odchod v poludňajších hodinách smer Brno, Praha, Norimberg, Franfurkt, Kolín, Brusel, Calais, nočný trajekt do Doveru

2 . DEŇ :

Ráno príchod do centra Amsterdamu – celodenná prehliadka: námestie Dam, múzeum voskových figurín, Rijsk múzeum, malebné ulice s grachtami, brúsiarne diamantov, trhy s drevákmi a syrmi, možnosť plavby po grachtách, osobné voľno. Po prehliadke odchod na trajekt do Francúzska – Calais, plavba trajektom do Anglicka.

3. DEŇ :

Ráno príchod do Anglicka, raňajky, zastávka v Cantenbury – prehliadka mesta s možnosťou návštevy katedrály (UNESCO), presun do Londýna, okružná jazda po centre mesta a odchod na meeting point do rodín. Ubytovanie, večera, nocľah.

4. DEŇ :

Po raňajkách odchod na meeting point, doobeda výuka. V popoludňajších hodinách odchod na pešiu prehliadku centrálnej časti Londýna – uvidíte londýnske oko, parlament, Westminsterské opátstvo s katedrálou, vládnu štvrť Whitehall, kráľovské parky a paláce, Trafalgárske námestie s Národnou galériou, Soho. Večer návrat na ubytovanie v rodinách, večera, nocľah.

5. DEŇ :

Po raňajkách odchod na meeting point, doobeda výuka. V popoludňajších hodinách odchod na prehliadku jedného z najväčších stále obývaných hradov sveta – Windsor, prezrieme si nádherný park, svetoznámy Eton. Večer návrat do rodín, večera, nocľah.

6. DEŇ :

Po raňajkách odchod na meeting point, doobeda výuka. V popoludňajších hodinách odchod na prehliadku Greenwichu – planetárium, kráľ. námorná akadémia, plachetnice, tunel pod Temžou, pozrieme si Tower a Tower Bridge. Večer ubytovanie v rodinách, večera, nocľah.

7. DEŇ :

Po raňajkách odchod na meeting point, doobeda výuka. V popoludňajších hodinách odchod na prehliadku múzea Madame Tussaud´s – unikátne voskové figuríny, prechádzka po Oxford street – obchodná tepna Londýna, prehliadka Picadilly Circus a Covent Garden (malebné misto pouličných umelcov, tržnica, opera). Večer návrat do rodín, večera, nocľah.

8. DEŇ :

Po raňajkách odchod na meeting point, doobeda výuka. V popoludňajších hodinách odchod na prehliadku Britského múzea, prípadne múzea podľa Vášho výberu, osobné voľno v centre Londýna. Vo večerných hodinách odchod smer Dover, preplavenie kanálu La Manche, vylodenie vo Francúzsku.

9. DEŇ :

Príchod do Paríža ráno, raňajky. Celodenná prehliadka mesta so sprievodcom po najväčších zaujímavostiach mesta. Možná celodenná návšteva Disney parku v blízkosti Paríža. Večer odchod domov.

10. DEŇ :

Príchod domov v popoludňajších hodinách.

 

CENA ZÁJAZDU : 599.- Euro

 

V cene je zahrnuté: doprava luxusným autokarom , sprievodca, trajekty, privítanie agentúrou v Londýne, 5 krát ubytovanie v rodinách s plnou penziou, výuka, učebné pomôcky, vstupný test, záverečný certifikát,2 x raňajky ,večera na spiatočnej ceste, poistenie CK voči insolventnosti

Kurzy prebiehajú v mesiacoch september až jún, doporučený minimálny vek 11 rokov. Cez letné
mesiace prebiehajú letné kurzy. Podľa Vášho záujmu prispôsobíme program v Londýne.

Vstupy do múzeí zdarma: Národná galéria, Britské múzeum, Národné námornícke múzeum, Royal

Air Force Museum
Vstupné do ostatných múzeí nie je zahrnuté do ceny zájazdu, hradí si ho každý účastník sám podľa
záujmu , sprievodca zabezpečí zľavnené vstupné.

Termín zájazdu: marec 2013