Používaním stránok prevádzkovaných Gadtours s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. 

Jazykový pobyt v Londýne

Ponúkame Vám poznávací pobyt spojený s výukou anglického jazyka priamo v Londýne a návštevu dvoch európskych metropolí – Bruselu a Amsterdamu.

 

ŠKOLA A VÝUKA :

Študenti absolvujú výuku v jazykovej škole, ktorá sídli v južnej časti Londýna – Croydon, Mitcham. Cesta do stredu Londýna trvá približne 40 minút. Výuka prebieha prevažne v dopoludňajších hodinách (9.30 – 12.30), za týždeň absolvujú študenti 15 lekcií po 50 minútach. Lekcie prebiehajú pod vedením skúsených anglických pedagógov. Študenti absolvujú vstupný test, podľa ktorého budú zaradení do skupín . V jednej skupine je maximálne 15 študentov a ich vek sa väčšinou pohybuje od 12 do 19 rokov. Do školy si prineste písacie potreby a zošit.

UBYTOVANIE A STRAVA :

Študenti sú ubytovaní v hostiteľských rodinách, starostlivo vyberaných agentúrou. V jednej rodine sú ubytovaní 2 až 4 študenti. Študenti majú plnú penziu – raňajky,obed v balíčku a večeru. Pokiaľ potrebujete špeciálnu diétu alebo ste vegetaríán, treba na to vopred upozorniť. Hostiteľské rodiny sa maximálne usilujú splniť Vaše požiadavky.

PROGRAM ZÁJAZDU

 

1. DEŇ : Odchod v popoludňajších hodinách smer Trenčín, Brno, Praha , Norimberg

2. DEŇ : Príchod v nedeľu v raňajších hodinách do Bruselu - prehliadka Európskej štvrte, historického jadra mesta, areálu EXPA s atómiom, v popoludňajších hodinách odchod do Francúzska smer Calais na trajekt, po preplavení kanálu La Manche vylodenie v Doveri, pokračovanie cesty – smer Londýn. Príchod na meeting point – prívtanie , odchod k hostitelským rodinám, ubytovanie, večera, nocľah.

3. DEŇ : Po raňajkách odchod na meeting point, doobeda výuka. V popoludňajších hodinách odchod na pešiu prehliadku centrálnej časti Londýna – uvidíte londýnske oko, parlament, Westminsterské opátstvo s katedrálou, vládnu štvrť Whitehall, kráľovské parky a paláce, Trafalgárske námestie s Národnou galériou, Soho. Večer návrat na ubytovanie v rodinách, večera, nocľah.

4. DEŇ : Po raňajkách odchod na meeting point, doobeda výuka. V popoludňajších hodinách odchod na prehliadku jedného z najväčších stále obývaných hradov sveta – Windsor, prezrieme si nádherný park, svetoznámy Eton. Večer návrat do rodín, večera, nocľah.

5. DEŇ : Po raňajkách odchod na meeting point, doobeda výuka. V popoludňajších hodinách odchod na prehliadku Greenwichu – planetárium, kráľ. námorná akadémia, plachetnice, tunel pod Temžou, pozrieme si Tower a Tower Bridge. Večer ubytovanie v rodinách, večera, nocľah.

6. DEŇ : Po raňajkách odchod na meeting point, doobeda výuka. V popoludňajších hodinách odchod na prehliadku múzea Madame Tussaud´s – unikátne voskové figuríny, prechádzka po Oxford street – obchodná tepna Londýna, prehliadka Picadilly Circus a Covent Garden (malebné misto pouličných umelcov, tržnica, opera). Večer návrat do rodín, večera, nocľah.

7. DEŇ : Po raňajkách odchod na meeting point, doobeda výuka. V popoludňajších hodinách odchod na prehliadku Britského múzea, prípadne múzea podľa Vášho výberu, osobné voľno v centre Londýna. Vo večerných hodinách odchod smer Dover, preplavenie kanálu La Manche, vylodenie vo Francúzsku.

8. DEŇ : Ráno príchod do Amsterdamu, raňajky (chlieb, bagety, maslo, saláma, čaj), odchod na prehliadku Amsterdamu so sprievodcom. Po prehliadke návrat do autobusu, hustá polievka, odchod domov smer Nemecko, Česká republika.

9. DEŇ : Príchod domov v dopoludňajších hodinách.


Cena:
od 531 €/osoba

 

V cene je zahrnuté:

• doprava luxusným autokarom , sprievodca, privítanie agentúrou v Londýne, 5 krát ubytovanie v rodinách s plnou penziou, výuka, učebné pomôcky, vstupný test, záverečný certifikát, raňajky a večera na spiatočnej ceste, poistenie CK voči insolventnosti.

• Kurzy prebiehajú v mesiacoch september až jún, doporučený minimálny vek 11 rokov. Cez letné mesiace prebiehajú letné kurzy. Podľa Vášho záujmu prispôsobíme program v Londýne.

Vstupy do múzeí zdarma: : Národná galéria, Britské múzeum, Greenwichský poludník, Národné námornícke múzeum, Royal Air Force Museum.

• Vstupné do ostatných múzeí nie je zahrnuté do ceny zájazdu, hradí si ho každý účastník sám podľa záujmu , sprievodca zabezpečí zľavnené vstupné. Možnosť zakúpenia London Pass - voľný vstup do 54 atrakcií v Londýne za výhodnú cenu.

Novinky na rok 2019

 • Grand tour Provence a Azúrové pobrežie.
  499 € Neopakovateľná Príroda Úžasná Architektúra Priezračné Azúrové more
 • Barcelona a Provence
  369 € Mestá Azúrovej riviéry Prehliadka Barcelony Nice, Aix-en Provence
 • Nórsko, Švédsko, Dánsko, Nemecko
  399 € Najväčší polostrov Frederiksborg Slot ceste Trollov = Trollstigen
 • Francúzska riviéra a Provensálsko
  330 € Francúzska noblesa španielsky temperament Nádherná architektúra
 • Berlín, Štrasburg a Europa park Rust
  209 € Moderná metropola Pôvabný Štrasburg Najadrenalínovejší park
 • Nádherná Barcelona, Spain
  399 € Španielsky temperament Nádherná architektúra Bohatá história mesta
 • 1