Používaním stránok prevádzkovaných Gadtours s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. 

Londýn a stred Anglicka

Ponúkame Vám poznávací zájazd do jedinečného Londýna a nepoznaného Anglicka.

 

PROGRAM ZÁJAZDU

 

1. DEŇ : Odchod ráno smer Trenčín, Brno, Praha, Norimberg, Franfurkt, Kolín, Brusel, Calais, nočný trajekt do Doveru

2. DEŇ : Príchod do Londýna ráno . Prehliadku začneme v štvrti City - pozrieme si Tower (možnosť zhliadnuť korunovačné klenoty),Tower Bridge, slávne londýnske doky, Monument, St. Paul´s Cathedral, Múzeum mesta Londýna, Fleet street, Strand, Covent Garden, Soho, Piccadilly Circus, osobné voľno. Večer odchod na ubytovanie v rodinách, večera, nocľah.

3. DEŇ : Po raňajkách odchod na prehliadku jedného z najväčších stále obývaných hradov sveta – Windsor, navštívime slávny Eton, potom sa presunieme na prehliadku najväčšieho tudorovského paláca Henricha VII. – Hampton Court, okružná jazda po centre Londýna a presun do Greenwich – planetárium, areál nultého poludníka, kráľ. námorná akadémia, plachetnice, tunel pod Temžou, mestečko. Večer odchod na ubytovanie v rodinách, večera, nocľah.

4. DEŇ : Po raňajkách odchod do Stratfordu upon Avon – prehliadka malebného rodného mestečka W. Shakespeara (rodný dom, kráľovskédivadlo, hrob v Holy Trinity Church...), po prehliadke odchod do blízkeho Warwicku – nádherné trhové mesto, známe najkrajším stredovekým hradom Anglicka. V hrade sú umiestnené voskové figuríny Maddame Tussauds, môžete navštíviť vežu s mučiarňou so stredoveku (top atrakcia). Po prehliadke odchod do Birminghamu. Ubytovanie v hoteli, nocľah.

5. DEŇ : Ráno po raňajkách odchod do Londýna, kde nás čaká pešia prehliadka mesta – nábrežie Temže, Londýnske oko, County Hall, Parlament, Westminsterské opátstvo s katedrálou, vládna štvrť Whitehall, jazdná stráž,St. James´s park, Buckinghamský palác, sídlo princa Charlesa, Pall Mall, Trafalgárske námestie, Národná galéria, možnosť návštevy múzeí, osobné voľno. Vo večerných hodinách odchod smer Dover. Preplavenie sa na trajekte do Francúzska a spiatočná cesta domov.

6. DEŇ : Prejazd cez Nemecko, Česko, príchod domov v popoludňajších hodinách.


Cena: od 297 €/osoba

 

V cene je zahrnuté: doprava luxusným autokarom, sprievodca, 1 x ubytovanie v hoteli s raňajkami, 2 x ubytovanie v rodinách s plnou penziou v Londýne, poistenie CK voči insolventnosti.

Vstupy do múzeí zdarma: Národná galéria, Britské múzeum, Národné námornícke múzeum, Royal Air Force Museum v Londýne.

• Ďaľšie vstupy si hradí každý účastník sám podľa záujmu. Sprievodca zabezpečí zľavnené vstupné.

Novinky na rok 2019

 • Grand tour Provence a Azúrové pobrežie.
  499 € Neopakovateľná Príroda Úžasná Architektúra Priezračné Azúrové more
 • Barcelona a Provence
  369 € Mestá Azúrovej riviéry Prehliadka Barcelony Nice, Aix-en Provence
 • Nórsko, Švédsko, Dánsko, Nemecko
  399 € Najväčší polostrov Frederiksborg Slot ceste Trollov = Trollstigen
 • Francúzska riviéra a Provensálsko
  330 € Francúzska noblesa španielsky temperament Nádherná architektúra
 • Berlín, Štrasburg a Europa park Rust
  209 € Moderná metropola Pôvabný Štrasburg Najadrenalínovejší park
 • Nádherná Barcelona, Spain
  399 € Španielsky temperament Nádherná architektúra Bohatá história mesta
 • 1