Používaním stránok prevádzkovaných Gadtours s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. 

Londýn mesto múzeí

Ponúkame Vám poznávací zájazd do jedinečného Londýna, kde zažijete štyri neuveriteľné dni.

 

PROGRAM ZÁJAZDU

 

1. DEŇ : Odchod v popoludňajších hodinách smer Trenčín, Brno, Praha, Norimberg, Franfurkt, Kolín, Brusel, Calais, nočný trajekt do Doveru

2. DEŇ : Príchod do Londýna ráno . Prehliadku začneme v štvrti City - pozrieme si Tower (možnosť zhliadnuť korunovačné klenoty),Tower Bridge, slávne londýnske doky, Monument, St. Paul´s Cathedral, Múzeum mesta Londýna, Fleet street, Strand, Covent Garden, Soho, Piccadilly Circus, osobné voľno. Večer odchod na ubytovanie v rodinách, večera, nocľah.

3. DEŇ : Po raňajkách odchod na prehliadku jedného z najväčších stále obývaných hradov sveta – Windsor, navštívime slávny Eton, potom sa presunieme na prehliadku najväčšieho tudorovského paláca Henricha VII. – Hampton Court, okružná jazda po centre Londýna a presun do Greenwich – planetárium, areál nultého poludníka, kráľ. námorná akadémia, plachetnice, tunel pod Temžou, mestečko. Večer odchod na ubytovanie v rodinách, večera, nocľah.

4. DEŇ : Po raňajkáchodchod na prehliadku Prírodovedného múzea s unikátnymi exponátmi (kostry dinosaurov, geologické zbierky), po prehliadke prechádzka k najznámejšiemu obchodnému domu Harrods – prehliadka, odchod do Hyde parku – oddych v najznámejšom parku mesta. Odjazd k svetoznámemu Britskému múzeu, ktoré je považované za najstaršie svetové múzeum s unikátnymi zbierkami s celého sveta, večer odchod do rodín, večera, nocľah.

5. DEŇ : Po raňakách odchod na pešiu prehliadku mesta – nábrežie Temže, Londýnske oko, County Hall, Parlament, Westminsterské opátstvo s katedrálou, vládna štvrť Whitehall, jazdná stráž, St. James´s park, Buckinghamský palác, sídlo princa Charlesa, Pall Mall, Trafalgárske námestie, Národná galéria, možnosť návštevy múzeí, osobné voľno. V podvečerných hodinách odjazd na trajekt, plavba do Francúzska, prejazd Nemecko, Čechy.

6. DEŇ : Príchod domov v popoludňajších hodinách.


Cena:
od 295 €/osoba

 

V cene je zahrnuté:

• doprava luxusným autokarom , sprievodca, 3 x krát ubytovanie v rodinách s plnou penziou, poistenie CK voči insolventnosti.

Vstupy do múzeí zdarma: Národná galéria, Britské múzeum, Národné námornícke múzeum, Royal Air Force Museum.

• Vstupné do ostatných múzeí nie je zahrnuté do ceny zájazdu, hradí si ho každý účastník sám podľa záujmu ( cca 26 libier ), sprievodca zabezpečí zľavnené vstupné. Možnosť zakúpenia London Pass, ktorý umožňuje vstup do 54 atrakcií Londýna.

Novinky na rok 2019

 • Grand tour Provence a Azúrové pobrežie.
  499 € Neopakovateľná Príroda Úžasná Architektúra Priezračné Azúrové more
 • Barcelona a Provence
  369 € Mestá Azúrovej riviéry Prehliadka Barcelony Nice, Aix-en Provence
 • Nórsko, Švédsko, Dánsko, Nemecko
  399 € Najväčší polostrov Frederiksborg Slot ceste Trollov = Trollstigen
 • Francúzska riviéra a Provensálsko
  330 € Francúzska noblesa španielsky temperament Nádherná architektúra
 • Berlín, Štrasburg a Europa park Rust
  209 € Moderná metropola Pôvabný Štrasburg Najadrenalínovejší park
 • Nádherná Barcelona, Spain
  399 € Španielsky temperament Nádherná architektúra Bohatá história mesta
 • 1