Používaním stránok prevádzkovaných Gadtours s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. 

Londýn, srdce Anglicka a Pariz

Ponúkame Vám poznávací zájazd do jedinečného Londýna a nepoznaného Anglicka.

 

PROGRAM ZÁJAZDU

 

1. DEŇ : Odchod ráno (8.00 hod) z Trenčína smer Brno, Praha, Norimberg, Franfurkt, Kolín, Brusel, Calais, nočný trajekt do Doveru

2. DEŇ : Príchod do Londýna ráno . Prehliadku začneme v štvrti Greenwich – planetárium, areál nultého poludníka, kráľ. námorná akadémia, plachetnice, tunel pod Temžou, presun DLR do City - pozrieme si Tower (možnosť zhliadnuť korunovačné klenoty),Tower Bridge, slávne londýnske doky, Monument, St. Paul´s Cathedral, Fleet street, Strand, Covent Garden, osobné voľno. Večer odchod do hotela, nocľah.

3. DEŇ : Po raňajkách odchod na prehliadku jedného z najväčších stále obývaných hradov sveta – Windsor, navštívime slávny Eton, potom sa presunieme na prehliadku najväčšieho tudorovského paláca Henricha VII. – Hampton Court, okružná jazda po centre Londýna. Večer odchod na ubytovanie do hotela, nocľah.

4. DEŇ : Po raňakách odchod na prehliadku kultového miesta Anglicka - Stonehenge. Po prehliadke odchod do svetoznámeho kúpeľného mestečka Bath s najstaršími rímskymi kúpeľami v Anglicku, prehliadka mesta a kúpeľov, osobné voľno. Po prehliadke odchod do Birminghamu. Ubytovanie v hoteli, nocľah.

5. DEŇ : Po raňakách odchod do Stratfordu upon Avon – prehliadka malebného rodného mestečka W. Shakespeara (rodný dom, kráľovskédivadlo, hrob v Holy Trinity Church...), po prehliadke odchod do blízkeho Warwicku – nádherné trhové mesto, známe najkrajším stredovekým hradom Anglicka. Po prehliadke odchod do hotela v Birminghame, nocľah.

5. DEŇ : Po raňajkách odchod z Coventry do Londýna, kde nás čaká pešia prehliadka mesta – nábrežie Temže, Londýnske oko, County Hall, Parlament, Westminsterské opátstvo s katedrálou, vládna štvrť Whitehall, jazdná stráž,St. James´s park, Buckinghamský palác, sídlo princa Charlesa, Pall Mall, Trafalgárske námestie, Národná galéria, možnosť návštevy múzeí, osobné voľno. Vo večerných hodinách odchod smer Dover. Preplavenie sa na trajekte do Francúzska.

6. DEŇ : Ráno príchod do Paríža - odchod na pešiu prehliadku so sprievodcom - Panteón, Sorbona, Luxemburský palác a záhrady, Latinská štvrť, gotický chrám Notre Dame, Justičný palác, prechádzka po nábreží Seiny do presláveného múzea Louvre, kde nás čakajú umelecké skvosty. Možná prehliadka svetoznámeho bulváru s Víťazným oblúkom, prehliadku Eifellovej veže, preprava metrom do umeleckej štvrťe Montmartre, kde nás čaká prehliadka baziliky Sacre Coeure s výhľadom na Paríž. Vo večerných hodinách odchod na ubytovanie do hotela.

7. DEŇ : Odchod po raňajkách do zábavného parku Disneylandu, kde Vás čaká celý rad atrakcií. V podvečerných hodinách odchod späť na Slovensko.

8. DEŇ : Prejazd cez Nemecko, Česko, príchod domov v popoludňajších hodinách.


Cena: od 350 €/osoba

 

V cene je zahrnuté: doprava luxusným autokarom , sprievodca, 5 x ubytovanie v hoteli s raňajkami, 2 x teplé jedlo na večeru (párky, udené mäso, chlieb, horčica, kečup, uhorky), poistenie CK voči insolventnosti.

Vstupy do múzeí zdarma v Londýne: Národná galéria, Britské múzeum, Národné námorné múzeum, Royal Air Force Museum v Londýne, Prírodovedné múzeum, Múzeum vedy a techniky.

Vstupy do múzeí zdarma v Paríži: Všetky múzeá pre študentov okrem Eifellovej veže a Disneylandu.

• Vstupné do ostatných múzeí nie je zahrnuté do ceny zájazdu, hradí si ho každý účastník sám podľa záujmu, sprievodca zabezpečí zľavnené vstupné.

Novinky na rok 2019

 • Grand tour Provence a Azúrové pobrežie.
  499 € Neopakovateľná Príroda Úžasná Architektúra Priezračné Azúrové more
 • Barcelona a Provence
  369 € Mestá Azúrovej riviéry Prehliadka Barcelony Nice, Aix-en Provence
 • Nórsko, Švédsko, Dánsko, Nemecko
  399 € Najväčší polostrov Frederiksborg Slot ceste Trollov = Trollstigen
 • Francúzska riviéra a Provensálsko
  330 € Francúzska noblesa španielsky temperament Nádherná architektúra
 • Berlín, Štrasburg a Europa park Rust
  209 € Moderná metropola Pôvabný Štrasburg Najadrenalínovejší park
 • Nádherná Barcelona, Spain
  399 € Španielsky temperament Nádherná architektúra Bohatá história mesta
 • 1