Používaním stránok prevádzkovaných Gadtours s.r.o. súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. 

Provensálsko

Ponúkame Vám poznávací zájazd na zaujímavú Francúzsku rivéru, návštevu malého kniežactva a levanduľového Provensálska.

 

PROGRAM ZÁJAZDU

 

1. DEŇ : Odchod v poludňajších hodinách smer Bratislava, Viedeň, Brescia, Alexandria, Janov

2. DEŇ : Príchod do Monaca ráno – prehliadka kniežactva, možnosť návštevy Oceánografického múzea, prehliadka Monte Carla,možnosť kúpania v mori , podvečer odchod do hotela F1 Frejus, nocľah

3. DEŇ : Odchod po raňajkách do nádherného balkónového mestečka Grasse – prehliadka mesta, hlavné sídlo firiem na výrobu parfémov, možnosť návštevy múzea parfémov, odchod do Nice – prehliadka mesta s možnosťou kúpania v mori, odchod na hotel F1 do Marseille, ubytovanie, nocľah.

4. DEŇ : Po raňajkách odchod na prehliadku mesta Marseille – druhé najväčšie a najstaršie mesto Francúzska (prehliadka starého prístavu, historického centra, trhoviská s provensálskou atmosférou ), odchod do národného parku Grand Camarque – močiare a naplaveniny na rozlohe 100 000 ha, kde navštívime saliny v Giraude – nádrže na odparovanie soli a haldy soli, odchod do Nimes – nádherné mesto s pamiatkami z rímskych čias (obdobie panovania cisára Augusta), po prehliadke odchod do Avignonu na ubytovanie F1, nocľah

5. DEŇ : Odchod po raňajkách na prehliadku Avignonu – preslávený pápežský palác, prehliadka starého mesta, odchod do Pont du Gard – prehliadka najväčšieho akvaduktu rímskeho sveta, odchod do Orange – brána do oblasti Provensálsko, centrum oblasti Cotes-du-Rhone, prehliadka pozostatkov z čias Rímskej ríše, odchod do Coustellet – návšteva jedinečného levanduľového múzea, v podvečerných hodinách návrat do hotela F1, nocľah.

6. DEŇ : Odchod po raňajkách do Aix-En-Provence – prehliadka hlavného mesta Provensálska s jedinečnou atmosférou (Cézannov ateliér, historické centrum, luxusné termálne kúpele) , osobné voľno, odchod večer smer Švajčiarsko cez Ženevu.

7. DEŇ : Príchod ráno do Bernu – hlavného mesta zapísaného v knihe UNESCO s úzkymi uličkami s množstvom arkád, kde absolvujeme prehliadku mesta. Po prehliadke sa presunieme k nádherným vodopádom Rheinfall, po zhliadnutí nádhernej prírodnej scenérie sa po spiatočnej ceste vrátime na Slovensko.

8. DEŇ : Príchod domov ráno.


Cena:
od 282 €/osoba

 

V cene je zahrnuté:

• doprava luxusným autokarom , sprievodca, 4 x ubytovanie v hoteli F1 , 4 x raňajky , poistenie CK voči insolventnosti.

• Vstupné do múzeí nie je zahrnuté do ceny zájazdu, sprievodca zabezpečí skupinové vstupné.

Novinky na rok 2019

 • Grand tour Provence a Azúrové pobrežie.
  499 € Neopakovateľná Príroda Úžasná Architektúra Priezračné Azúrové more
 • Barcelona a Provence
  369 € Mestá Azúrovej riviéry Prehliadka Barcelony Nice, Aix-en Provence
 • Nórsko, Švédsko, Dánsko, Nemecko
  399 € Najväčší polostrov Frederiksborg Slot ceste Trollov = Trollstigen
 • Francúzska riviéra a Provensálsko
  330 € Francúzska noblesa španielsky temperament Nádherná architektúra
 • Berlín, Štrasburg a Europa park Rust
  209 € Moderná metropola Pôvabný Štrasburg Najadrenalínovejší park
 • Nádherná Barcelona, Spain
  399 € Španielsky temperament Nádherná architektúra Bohatá história mesta
 • 1